Atsauksmes

Atrast savu jogas skolotāju, tas nav viegli, mēs to esam izdarījušas. Pie Ļenas uz nodarbībām ejam jau ceturto gadu, tas ir laiks sev – tabu.

(vairāk…)

Inese&Dace Jogas nodarbības atsauksmes

Kā liela daļa vidusmēra cilvēku, arī es ikdienā nesaudzēju savu ķermeni, pienācīgi par to nerūpējos un nepievērsu uzmanību tā raidītajiem brīdinājuma signāliem. Taču viss ilgst līdz zināmam brīdim.

(vairāk…)

Edīte pilates nodarbības atsauksme

Mana trenere Jeļena sniedz iespēju pilates apgūt ar prieku, katra nodarbība ir interesanta un dod ķermenim vieglumu, lokanību un spēku, bet dvēselei prieku, mieru.

(vairāk…)

Ina Ivanova pilates nodarbības atsauksme

Jau 2 gadus apmeklēju pilates. nodarbības pie Ļenas.Sākums bija grūts,jo bija jāiemācās “pareizi” vingrot. Ļena ir ļoti zinoša ar lielu cilvēkmīlestību.Nodarbības noriss patīkamā gaisotnē.Ņemot vērā Ļenas ieteikumus un ieguldot darbu no savas puses esmu tikusi pie labākas pašsajūtas un ķermeņa stāvokļa. Katram,kurš vēlas uzlabot savu veselību,iesaku šīs nodarbības.

Iveta Baumeistere pilates nodarbības atsauksme

Esmu ļoti priecīga un pateicīga cilvēkiem, kas man ieteica treneri – Jeļenu. Trenere ļoti atsaucīga un pretīmnākoša, zinoša.Viņa uz nodarbību vienmēr nāk sagatavojusies,ir prasīga, vingrinājumus jāizpilda pareizi. Katra nadarbība ir savādāka, nav garlaicīga, varam pasmieties un aprunāties. Novēlu trenerei izturību un vēlmi vienmēr apgūt ko jaunu un to nodot tālāk mums.

Inese pilates nodarbības atsauksme

Vēlējos pateikties Ļenai par nodarbībām.
Ar lielāko prieku tās apmeklēju. Kopš esmu sākusi vingrot, un to es daru 2 reizes nedēļā, veselība ir stipri uzlabojusies. Mana mugura par sevi atgādina ļoti reti, stāja ir uzlabojusies, esmu palikusi daudz lunkanāka un varu izpildīt sarežģitus vinginājumus, ko nespēju vēl 2 gadus atpakaļ.

Sandra jogas nodarbības atsauskme

Jeļena Djakonova, 53 gadi, angļu valodas skolotāja un Tatjana Kārkliņa, 47 gadi, mūzikas skolotāja.

Mēs ar māsu nodarbojāmies ar pilatēm 4 gadus pie treneres Jeļenas. Mēs vērsāmies pie viņas ar osteohondrozi, muguras un sprandas sāpēm, kā arī ar reiboņiem. Vēlējāmies uzlabot veselības stāvokli, tāpēc atnācām uz treniņiem. Uzsākām individuālās nodarbības rehabilitācijas līmenī. Regulārās nodarbības pakāpeniski nostiprināja muguras muskuļus, uzlaboja stāju, bet galvenais, mēs iemācījāmies “sadzirdēt” savu ķermeni un visu organismu kopumā.
Jeļena ļoti uzmanīgi izplāno katru nodarbību, ņemot vērā cilvēka individuālās spējas, radot pozitīvu un radošu atmosfēru nodarbību laikā. Neņemot vērā labo pašsajūtu, kuru gūstam nodarbību laikā, kā bonusu iegūstam arī skaistu figūru un lielisku noskaņojumu!

Jeļena Djakonova, Tatjana Kārkliņa pilates nodarbības atsauksme

Kārtīga izstaipīšanās var būt katra cilvēka rīta procedūra pat neizkāpjot no gultas. Taču labi organizētas un vadītas Jogas nodarbības ar ķermeņa kustībām, elpošanas vingrinājumiem un meditācijas elementiem palīdz rast līdzsvaru un harmoniju ķermenim un prātam. Ar Jeļenas vadīto nodarbību palīdzību var burvīgi nomest dienas sakrāto nogurumu un rast enerģiju rītdienai.

Juris Sīlis SIA Jelgavas tipogrāfija Valdes priekšsēdētājs